16. ledna 2022

Aktuálně: Daddy's Garage má novou šéfku. Je jí kartingová a formulová závodnice Míša Lešinská!

Došli jsme k závěru, že řídit Daddy's Garage by měla žena.

A nejlepší volbou je přirozeně první dáma projektu Míša Lešinská.

Míša je člověkem na svém místě. Má cit. Je spontánní, skromná a energická. Je velmi nadaná a moudrá. Je přirozený leader. 

A hlavně, Míša umí řídit. Vše co má 4 kola. Proč by si tedy neporadila s řízením Daddy's Garage?!

--

Míša má motorsport v krvi. Od mala trávila čas v taťkově garáži a na závodech (i jako tátův mechanik). Od 5 let jezdí v autech, od 8 (kdy dosáhla na pedály) dokonce úplně sama. Od 9 závodí v motokárách a od 15 ve formulích. Jela x mistráků i exhibic. Mnohdy jediná holka mezi samými chlapáky. 

Míša představuje již třetí generaci závodnické rodiny. Míšin děda založil a vedl legendární okruhový závod Havířov-Šenov, který se jezdil od roku 1971 do roku 1994. Míšin táta je několikanásobný mistr ČR a zóny Střední Evropy v závodech na okruzích a do vrchu. 

Míša je dříč. Vystudovala podnikovou ekonomiku a management se specializací na marketing a obchod. Jo a v garáži má zaparkované dvě formule a 7 motokár! 🙂

Neexistuje tedy nikdo kvalifikovanější, pro vedení projektu okolo aut / motorsportu a marketingu, než právě Míša.

Poslechněte si Míšu v pořadu V Křesle Byznysu, kde si s ní povídal známý mentor, lektor managementu a krizový manažer Pavel Klein.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram