3. listopadu 2022

Ikona jménem Ford Mustang Bullitt: Pravá americká muscle kára, která je snem mnoha kluků i holek.

Testoval jsem Ford Mustang Bullitt! Pravý americký muscle car pro skutečné milovníky benzínu. 🇺🇸

Osmiválec. Pětilitr. Atmosféra. Zadokolka. 460 koní. Brembo brzdy. Krásná zelená perleť (ten lak je vážně dokonalý). Prostě čupr gétéčko.

Legendární “Bullittův případ” zná asi každý fanda hollywoodské klasiky.

Musím uznat, že s manuálem se po Praze ve špičce zrovna dobře nejezdí (levou nohu cítím snad ještě teď), ale ten zvukový “bordýlek” v tunelech a v ulicích Karlína a Holešovic za to stál.

Pár nerdů na křižovatkách se samozřejmě muselo dost divit (naštvat). Tak trochu jsem z jejich pohledů vyčetl, že si v duchu (a možná i nahlas) říkají něco v tom smyslu, jakože: "Co to je za machrujícího ko...a v tak hlučné káře!?" No ale já to mám na háku. Žijeme jenom jednou (dvakrát podle Bondovky).

Moc jsem nemachroval. Nejsem přece puberťák na parkovišti u Kauflandu, se staženýma okýnkama u Felicie. Tůrování jsem si ale určitě užíval dosyta.

Daddy's Garage testujeme vše co jezdí. Koučujeme sportovní jízdu a dodáváme řidičům sebevědomí za volantem i v běžném provozu. Prodáváme výjimečná vozidla. Organizujeme emotivní motoristické akce pro firmy i jednotlivce.

Videa s Bullitem naleznete na našem Instagramu a TikToku.

//

Fotil Marek Sedlák.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram