Autokosmetika Autosol

Made In Germany. Since 1929.

Německá autokosmetika Autosol nabízí řadu přípravků pro čištění, leštění a ochranu různých typů materiálů. Na své si přijdou příznivci automobilů, motocyklů, karavanů a obytných vozů. Ale i lodí a cyklosportu.

Autosol má své využití i v motorsportu. Vyzkoušeno na závodních speciálech!

Veškerou autokosmetiku Autosol můžete, přes Daddy's Garage, zakoupit se slevou 5%! Stačí když do políčka "slevový kupón," v košíku objednávky, vepíšete kód daddysgarage.

Tipy na vybrané produkty ...

Dárková sada Autosol obsahuje mix přípravků pro péči o auto, kterými vozidlo umyjete a vyčistíte zvenku i uvnitř. Autošampon s voskem, čistič interiéru s pohlcovačem pachů, extra silný čistič skel, mikroutěrku, nanášecí houbičku ... a jako bonus chladící sprej do všech přileb a helem.

Ideální autokosmetika na kůži. Pěnový čistič Autosol Leather and Alcantara Cleaner je určený pro všechny hladké kožené povrchy a alcantaru. Odstraňuje odolné nečistoty od kávy, kečupu, zabarvení od textilií (riflí). Kůži navrací její pružnost. Obsahuje propolis a složky ke změkčení a ochraně přírodní i umělé kůže.

Přípravek na ochranu laku karoserie vozu Autosol Polymer Shine Protection rozzáří karoserii vašeho auta vysokým leskem a ochrání lak před vnějšími vlivy až na 6 měsíců. Udělejte maximum pro uchování laku jako nového.

 

 

NOVINKYX 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram