18. února 2024

Hledá se ženich pro tuto krásku! BMW 740d xDrive na prodej. Je nová sedmička aktuální topkou mezi mainstream limuzínami? Jednoznačně.

BMW 740d xDrive. Na prodej.

Nová mnichovská sedma. Královna. Vím, že ten její hábit je trochu kontroverzní. Ale na rovinu musím říct, že na tento model je aktuální S-Class(a) krátká.

Design je subjektivní, pravda. Taky jsem si ještě na tu masku úplně nezvykl. Ale když s (v) ní sedíte, víte, že je to prostě topka. I bez make-upu. Technologická pecka. A přitom to není AI, ale reálná krasavice. Ta, za kterou se každý otočí. I když na první pohled nejde o tuctovku. Kouknete se na ni pořádně. Zblízka. A začne vám vše tak nějak dávat smysl.

Nejsem kuplíř. Ale mám čupr kus na prodej. Plnoletá je, i když je papírově velmi mladá. Je zajetá. No posuďte sami ... Ročník 2023, se zárukou do roku 2028.

Ale dost bylo ženskejch ...

Klasický ověřený šestiválec. Úsporný ale dynamický třílitrový diesel. S výkonem 300 koní. Výbavu nemá smysl popisovat. Prostě full. Černá metalíza. Černý vnitřek. Panorama. Natáčení zadní nápravy. Iconic Glow. Bowers & Wilkins audio atd. atd.

Vozidlo zakoupeno v Německu. V BMW. Teď již na českých SPZ. Nájezd 27t km. Cenovka moc fajn. Odpočet DPH samozřejmostí. Zaparkované a nachystané na prodej. Ihned k odběru.

VIN: WBA21EJ0X0CM18613

Cena: 1.999.999,- Kč bez DPH

Tak kdo již nechce být single? Nebo chce vyměnit starý model za nový?

Více infa rád předám zájemci telefonicky.

K vidění v Plzni.

//

Jsem Tom z Daddy's Garage.✌️
Testuji vše co jezdí. Tvořím motoristický obsah.
Prodávám výjimečná vozidla. Dělám marketing pro automotive.
Dodávám řidičům sebevědomí za volantem (nejen) v běžném provozu. 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram