CAR DETAILING & (CHIP)TUNING

Detailing - Keramická ochrana laku - PPF fólie

Full servis Car Detailing na nejvyšší úrovni kvality. Používáme pouze špičkové a ověřené produkty, autokosmetiky a autochemie, značek KORREK PRO, GS 27, PAICAR ad. Vše otestováno léty praxe i v rámci motorsportu.

Detailing provádíme v Praze a v Uherském Brodě. Za tím nejlepším se vyplatí dojet. V rámci služby full servis detailingu (včetně aplikace keramické ochrany laku, skel a kol), vaše vozidlo vyzvedneme kdekoli v rámci Česka a Slovenska. A po službě vám jej dovezeme zpět. Vy se o nic nestaráte. Pouze předáme klíčky. 

Naše filozofie je jasná. Napříč vším co s auty děláme. Jsme s kolegy jedna krevní (benzínová) skupina. Jedna rodina. Všichni máme stejnou vášeň. Tou vášní jsou krásná, dokonale naleštěná a ochráněná vozidla. 

Osobní přístup a hodnocení (pouze) 5 hvězdiček z 5. To je to jediné co nás zajímá. Žádné marketingové bláboly. Nejsme levní. Ani být nechceme. Používáme prémiové (ná)stroje, produkty i technologie. A hlavně máme zlaté ruce. Snažíme se také edukovat veřejnost ohledně péče o vozidla. 

Neděláme kompromisy. Pokud naše chyba znamená vypiplání další lahvičky preparátu za 5 litrů - aby byl zákazník 100% spokojený - uděláme to. Zákazník od nás dostane vždy něco navíc. Ne jen to, za co si (za)platí. A nejsou to kecy. I přesto se stále učíme a nehrajeme si na mistry světa amoleta.

Tuning - Top výfukové systémy Zajacović

100% handmade výfukové systémy špičkové kvality zn. Zajacović. Ten nejlepší zvuk a výkon pro vaši káru. Individuální přístup přímo na dílně v Uherském Brodě. Materiály ocel, titan, karbon. Svařování metodou TIG a CO2. Chiptuning.

Jsme oficiálním obchodním zastoupením Zajacović. Výroba a montáž výfukových systémů probíhá přímo na dílně pod vedením a rukama Petra "Zajacović" Zajíce.

Videa hotových prací naleznete na našem Instagramu, TikToku a YouTube.

 

 

NOVINKYX 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram