14. září 2022

Cars & Emotions by Daddy's Garage. Epizoda 1. Jeli jsme spanilou jízdu z Prahy do Kladna. A bylo to super!

První motoristická akce Daddy's Garage v pražském působišti dopadla na výbornou. Sešli jsme se ve správném počtu i rozložení strojů. Nechyběly vozy jako Cupra Formentor VZ, BMW M135i a M140i, Mercedes-Benz CLA45 AMG, Audi RS6, Toyota Supra MK5, Opel Adam, Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio, Nissan 370z Nismo, brutální Ford Focus RS a další. 

Za účast děkujeme všem petrolheadům i fanouškům z LinkedInu.

Celou akci vedla její kapitánka, kterou nebyl nikdo jiný než Míša. V novém green bavoráku 420d xDrive od společnosti Sixt Česká Republika. Já jsem se držel, jako druhý důstojník, hned za ní. Ve skvělém Formentoru VZ.

Do Kladna jsme dorazili zhruba za půl hoďky. V osm večer. Druhou lokací byla kavárna Legenda, se sálonkem Elišky Junkové, kterou provozuje nadšený petrolhead a majitel skvělého atmosferického Porsche 911 Carrera 4S - Michal Muláček. V kavárně pro nás byl připraven welcome drink a výklad o historii legendy světového motoristického sportu, která byla celý svůj profesní život věrná značce Bugatti. Poté jsme se přesunuli vedle do ROCK'N'ROLL BURGERS, kde Michalovi lidé vytvářejí vyhlášené burgry. Ve stylové konferenční místnosti jsme si vychutnali degustační menu a celou akci uzavřeli skvělým autíčkářským pokecem.

Pro zaryté fans byla záživná i cesta zpět, kterou jsme jeli zhruba hodinu. Po lesních okreskách a vesničkách. Nakonec jsme dojeli do pražských Dejvic a zakempili na čerpačce. 

Celou akci jsme, s nejbližšími, završili na Strahově. S Míšou jsme vytáhli vlajku něco po půlnoci a akci vyhodnotili jako úspěšnou. 

Těšíme se na příště! 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram