DOVOZ VOZIDEL Z NĚMECKA A RAKOUSKA

Importujeme primárně prémiové a sportovní vozy

Dovoz vozidel z Německa a Rakouska. Máme relevantní informace, podle kterých tě dokážeme nasměrovat k ideálnímu vozu. Vozu, který ti bude nejen sloužit, ale bude tě i bavit jej řídit.

Soustředíme se na značky Audi, BMW, Mercedes-Benz, Porsche a VW. Děláme primárně zánovní vozidla. Ve špičkovém technickém i vizuálním stavu. Od cca 1,5 milionu korun nahoru. Často ještě v záruce. U koncernových značek máme nadstandardní vztahy a možnosti. Umíme tak vyjednat velmi zajímavé podmínky a ceny.

Co služba obsahuje a jaká je její cena ?

Služba je vždy kompletní. Od úvodní konzultace, přes rešerši až po předání vozidla po kompletním detailingu. Cena je vždy individuální. Pohybuje se v řádech desítek tisíc korun. V ceně je zahrnuto poradenství a další podslužby. Ve většině případů znamená zakázka minimálně 2 cesty tam a zpět. Obsah služby detailněji: Konzultace. Rešerše. Kompletní prověrka a důsledná fyzická kontrola. Vykoupení vozu. Deregistrace. Exportní SPZ a pojištění. Palivo. Dovozka. STK a přihlášení na značky v Česku. V neposlední řadě je ve službě zahrnut i profi detailing. Pod tím si představ top úroveň interiéru a basic úroveň exteriéru (za příplatek aplikujeme i komplet keramiku, PPF fólie či wrapy) - dekontaminace laku, rozleštění a jemné korekce + základní vosková ochrana a oživení všech plastů, pryží, těsnění, pneumatik, podběhů atd. atd. Vozidla předáváme ve stavu, jaký si top prémiová služba vyžaduje.

Proč zrovna Německo a Rakousko ?

Protože děláme primárně německé premium brands. A tady jsme u zdroje. Protože německé a rakouské silnice jsou v lepším stavu než ty v Čechách. Protože auta z těchto zemí mají kvalitní servisní historii. Protože (nejen) autorizované servisy v Německu a Rakousku jsou většinou na lepší úrovni než ty české. A v neposlední řadě také proto, že tamní obyvatelé se o svá vozidla obecně starají lépe než Češi.

Proč my ?

Auta děláme s láskou. Jediné hodnocení, které od klientů akceptujeme, je plný počet hvězdiček. Buďto to neděláme vůbec, nebo absolutně naplno. S maximálním důrazem na přístup.

Takže pokud sháníš něco čupr na 4 kolech, vyřešíme to. Pokud potřebuješ dát něco pryč z garáže, sem s tím. Něco s tím provedeme. Podrobnosti si klíďo vysvětlíme v 10ti minutovém callu ...

 

 

NOVINKYX 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram