8. března 2021

Garage Driver: Na závodění mě nejvíce baví emoce, Toyota Yaris GR je super!

Dnes je Mezinárodní Den Žen. Ideální příležitost představit naši ženu číslo 1. Garage Drivera Míšu.

Její role v Daddy's Garage je velice jednoduchá. Prohánět všechny stroje, které ji přijdou pod ruce a dělat našim moderátorům život těžší.

Garage Drivera jsme chtěli představit ještě před DG Show. No a jak jinak, než ve velkém stylu. Míša dostala za úkol vybrat si místo a stroj. Místo bylo jasné - motokárová dráha Steel Ring v Třinci, její domovská scéna. Co se stroje týče, tak v den natáčení nebyly podmínky zrovna ideální pro blbnutí v motokáře. I proto jsme se s Míšou rozhodli zvolit alternativu - krásnou novinku letošního roku, novou Toyotu Yaris GR.

Míša je nadšenou fanynkou F1. Hlavně tedy Sebastiana Vettela. Motorsport koluje v rodinné krvi již dlouho. Takže bylo jasné, kam budou směřovat její kroky. Jako malý lump začala závodit v motokárách. Pak její cesta vedla do českého mistráku Národní formule 1400. V dnešní době se věnuje oblíbenému kartingu. Kromě motorsportu je její vášní marketing, dobré víno u filmu od Tarantina a vege lifestyle.

A jak dopadlo řádění na okruhu? Čekni video a dozvíš se to ... 

Daddy's Garage Driver Introducing Video - Toyota Yaris GR Drift Show - SteelRing Třinec (4K)

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram