KURZY SPORTOVNÍ JÍZDY

Pořídil sis čupr káru. Vyrážíš na okresky. Ale nejsi úplně jistý za volantem. Přece jen jsi ještě žádný trénink neměl. Zadrž. Přihlas se na náš kurz pro zelenáče. Naučíme tě základy bezpečné jízdy na okruhu. Pak si na okreskách užiješ bezpečnou jízdu bez nehod.

Nebo už nejsi žádný zelenáč. Máš super káru. Třeba už sis zajezdil i na okruhu a prošel jsi nějakým koučinkem. V tom případě je pro tebe ideální kurz pro fajnšmekry. S profi závodním jezdcem projdeš kurzem sportovní jízdy na okruhu. Zdokonalíš své schopnosti a budeš vědět, na čem zamakat. Uvidíš, že další desetiny pokoříš raz dva.

Kurzy sportovní jízdy provádíme pouze na okruhu. Naše lokalita je Severní Morava a Slezsko (SteelRing Třinec, Silesia Ring Polsko). Na jiném okruhu jsou k ceně kurzu přičtené cestovní náklady. 

KURZ SPORTOVNÍ JÍZDY - ZELENÁČ

Individuální koučink s vlastním autem na okruhu. Probereme základy čisté stopy, ale hlavně budeme jezdit. Ty za volantem, Míša jako spolujezdec. 

Cena: 3.500 Kč / 1,5 h *

KURZ SPORTOVNÍ JÍZDY - FAJNŠMEKR

Individuální koučink pro ty z vás, kteří už základy umí, ale v něčem plavou, nebo si prostě chtějí připomenout a zlepšit schopnosti. Připomeneme základy, ale hlavně budeme jezdit. Ty za volantem svého vozu, Igor jako učitel. 

Cena: 4.500 Kč / 1,5 h *

Instruktoři:

Míša Lešinská

◾️ šéfka Daddy's Garage

◾️ kartingová a formulová závodnice

◾️ testerka sportovních aut

Igor Lešinský

◾️ otec Míši

◾️ dvojnásobný šampion MČR

◾️ formule (okruhy, vrchy)

* cena nezahrnuje náklady na PHM (jezdíš vlastním vozem) a okruh

DIVOKÁ JÍZDA V MERCEDESU CLA45 AMG 🔥

Pozvánka na Track Days, Kurzy Sportovní Jízdy & Race Taxi ✌️🏁

>> Ze Života Petrolheada! <<

NOVINKYX 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram