KURZY SPORTOVNÍ JÍZDY

Pořídil sis čupr káru. Vyrážíš na okresky. Ale nemáš úplnou jistotu za volantem. Přece jen jsi ještě žádný trénink neměl. Zadrž. Přihlas se na náš kurz pro zelenáče. Naučíme tě základy sportovní jízdy na okruhu. Pak si na okreskách užiješ bezpečnou jízdu bez nehod.

Už nejsi žádný zelenáč? Máš super káru nebo jsi závodník. Už jsi jezdil na okruhu a prošel i nějakým koučinkem. V tom případě je pro tebe ideální kurz pro fajnšmekry. S profi závodním jezdcem projdeš kurzem závodní jízdy na okruhu. Zdokonalíš své schopnosti a budeš vědět, na čem zamakat. Uvidíš, že další desetiny pokoříš raz dva.

Je pro tebe usednout za volant a vyjet do městského provozu noční můra? Rozhodně bys měla projít kurzem pro ženy. Je určen všem nejistým řidičkám, které chtějí pokořit strach a zvládnout každou situaci v provozu levou zadní.

KURZ SPORTOVNÍ JÍZDY - ZELENÁČ

Individuální koučink s vlastním autem na okruhu. Probereme základy čisté stopy, ale hlavně budeme jezdit. Ty za volantem, Míša jako spolujezdec. 

Pro koho je kurz určený: začátečníky, kteří nemají zkušenost s okruhovou jízdou

Jak kurz probíhá: ve tvém autě, na okruhu

Lokalita: všechny okruhy

Cena: 4.500 Kč / 1,5 h *

KURZ SPORTOVNÍ JÍZDY - FAJNŠMEKR

Individuální koučink pro ty z vás, kteří už základy umí, ale v něčem plavou, nebo si prostě chtějí připomenout a zlepšit schopnosti. Hlubší trénink, kde už budeme pilovat detaily. A hlavně budeme jezdit. Ty za volantem svého vozu, Igor jako učitel.

Pro koho je kurz určený: pokročilé řidiče (závodníky), kteří znají základy a chtějí detailnější trénink

Jak kurz probíhá: ve tvém voze, na okruhu

Lokalita: všechny okruhy

Cena: 6.500 Kč / 1,5 h *

KURZ PRO ŽENY - V BĚŽNÉM PROVOZU

Řízení je dovednost stejně jako třeba vaření. Taky se to musíš naučit. Jenže na silnici to není jako za sporákem. Nehody mohou vyjít draho. Stejně, jako tě někdo může naučit vařit, Míša tě naučí lépe řídit v běžném provozu a získat sebedůvěru za volantem.

Pro koho je kurz určený: začínající řidičky, nejisté řidičky, řidičky vracející se za volant

Jak kurz probíhá: ve tvém vozidle, v běžném provozu

Lokalita: Praha / Severní Morava

Cena: 2.500 Kč / jeden hodinový kurz

Instruktoři:

Michaela (Míša) Lešinská

◾️ šéfka Daddy's Garage

◾️ kartingová a formulová závodnice

◾️ testerka sportovních aut

Igor Lešinský

◾️ otec Míši

◾️ dvojnásobný šampion MMČR

◾️ formulový jezdec na okruzích i do vrchu

* cena nezahrnuje náklady na PHM (jezdíš vlastním vozem), okruh a dopravu na místo (výjezd z Prahy). Kurzy sportovní jízdy provádíme pouze na okruzích (Autodrom Most, Autodrom Sosnová, Automotodrom / Polygon Brno, Polygon Hradec Králové, SteelRing Třinec, Silesia Ring Polsko, Slovakiaring).

 

 

NOVINKYX 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram