13. ledna 2022

My Car Story: Chasing Dreams - Natočili jsme příběh majitele legendárního Porsche 911 Black Edition

Porsche 911 netřeba představovat. Jedná se o ikonický model stuttgarské automobilky.

Měli jsme tu čest natáčet s jedním z posledních modelů s atmosferickým motorem. Navíc v limitované edici Black Edition.

Jak to celé vzniklo?

Nápad vznikl cca před rokem, kdy jsme si s kolegy v Daddy's Garage pohrávali s myšlenkou emotivně zdokumentovat příběh majitelů legendárních vozů. Do prvního filmu jsme chtěli opravdovou pecku. Volba byla jasná.

Michalis Katapodis řídí úspěšnou firmu 3IT, která se zabývá dodávkou špičkových e-commerce řešení. Od mala snil o Porsche. A sny se mají plnit, že?!

Videoprodukce, i s přípravou, trvala přes půl roku. Náročné bylo především všechno a všechny zesouladit na určité termíny a vytipované lokace. Ve filmu se mihne poměrně velké množství aut. Mezi nimi například i BMW M3 či Mercedes-Benz A35 AMG. Výběr lokací hrál prim, stejně tak jako hudba a zvukový mix. Používali jsme špičkovou techniku (jak obrazovou, tak zvukovou). Vše na maximální úrovni. 

Osobně jsem hodně pyšný na celý (18ti členný) tým, v čele s produkčním a řidičem "Russian Arm" vozu Honzou Bučkem. Také moc děkuji všem šoférům, kteří nám pomohli rozpohybovat vozidla ve filmu.

Vím, že je to dnes moderní. Ale snad nikoho nanapadne pouštět si film na mobilu?! Tohle patří na pořádný screen a hlavně do pořádných sluchátek! 🙂

Více o tom, jak natáčíme automobilové filmy (i naše další video reference), naleznete ZDE.

--

Stále pro vás připravujeme zajímavý automotive obsah a dopřáváme vám emotivní motoristické zážitky.

LinkedIn skupina pro všechny motoristické nadšence

Tipy na dárky pro petrolheady

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram