15. února 2024

Okreskový test Porsche 718 T Cayman. Jak si vede lehké čtyřválcové kupé ve svém přirozeném prostředí? Na prodej!

Nejlepší okreskové auto!?

Modelů vhodných nejen pro muže v krizi středního věku je mnoho. Jedním z nich je ale jistě okresková střela a za mě jednoznačně opravdová pecka pro petrolheady i fanoušky automobilové kultury. 

Mazda Miata, BMW Z4, Subaru BRZ, Toyota GR86, Alpine A110. Vše legendy. Zadokolky s parádními parametry pro skutečný požitek z jízdy

Porsche 718 T Cayman patří, bezesporu, na špici žebříčku.

Projel jsem si okresky na Čeladné a v okolí. Při té příležitosti jsem tuhle parádní káru pořádně otestil. Ve videu řeknu i něco ke sportovní jízdě a posezu za volantem. Vysvětlím také to, proč je dvoulitrový sporťák, s nízkou hmotností, supr řešením. A že to vždy nemusí být jen o počtu válců. Chápu zaryté fans Porsche šestiválců, ale každý kdo autům trochu rozumí by neměl “trpět” předsudky.

Aktuálně Na Prodej “raritní” kousek. Jeden z nejlépe vybavených Caymanů co znám. Jeden ze čtyř evropských kusů v této barevné kombinaci a s touto výbavou. S rakouským původem.

◾️ Rok 2019
◾️ První majitel
◾️ Nájezd 49t km
◾️ Aut. převodovka PDK
◾️ Dvoulitr, benzín, 220 kW
◾️ Sportovní výfukový systém
◾️ Více než pravidelný servis
◾️ Sportovní sedačky Plus
◾️ Absolutní top stav
◾️ 911 kola atd.

Z bohaté výbavy mohu zmínit např. odvětrávané / vyhřívané full kožené sedačky v elektrice, vyhřívaný volant, parkovací kameru, vektorování točivého momentu (PTV = Porsche Torque Vectoring), elektronicky řízené sportovní odpružení (PASM = Porsche Active Suspension Management) a černé koncovky výfuku.

VIN: WP0ZZZ98ZKS251723

Cena na vyžádání. K vidění v Praze. Více informací rád předám po telefonu.

//

Jsem Tom z Daddy's Garage.✌️
Testuji vše co jezdí. Tvořím motoristický obsah.
Prodávám výjimečná vozidla. Dělám marketing pro automotive.
Dodávám řidičům sebevědomí za volantem (nejen) v běžném provozu. 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram