3. dubna 2022

Top automotive headhunter Lukáš Balcar hostem pilotu video podcastu CarPool • Mercedes Benz CLA45 AMG

Lidé. Auta. Příběhy. Emoce.

Daddy’s Garage CarPool. Talk Show. Video Podcast. Pilotní díl.

První host Lukáš Balcar, top automotive headhunter.

S Lukášem ve videu řešíme:

◾ jeho práci
◾ proč si vybral Mercedes CLA45 AMG
◾ jaké další skvosty má doma v garáži
◾ japonská auta, elektrická auta, auta
◾ spoustu dalších zajímavých témat …

Při natáčení nás trochu zradil zvuk a počasí bylo horší než na apríla. No jak se říká: "To nevymyslíš!" Stane se. Důležitý je ale hlavně obsah.

Budeme rádi za vaše lajky, komenty, odběr našich kanálů a hlavně za vaši podporu - když se budete podílet jako hosté či patroni. V případě, že se vám bude tento formát netradičního video podcastu líbit, zapracujeme na jeho zlepšení i po technické stránce. S konstruktivní kritikou jsme v pohodě. Určitě se chceme neustále vyvíjet.

Spousta z vás si možná stále myslí, že se auty jen bavíme a že hodiny práce denně (které nám tahle činnost zabírá) jsou jen legrace. Vše se ale musí zaplatit. Čas (spoustu času), okruh, lidi, technika, střih. Lajky a komenty na sítích jsou super, ale rohlík si za ně nekoupíte. Obsah s auty děláme téměř na fulltime. 

Chceme dělat smysluplné věci. V případě, že vám CarPool smysl dávat bude, budeme rádi v jeho realizaci pokračovat.

Nikdy jsme nedělali (a ani nechceme dělat) nudu. Podcasty "za stolem" nejsou nic pro nás. Máme rádi akci. S každým hostem chceme projet okresky a dát kola na okruhu. Jedno i na čas. Po každé sérii pak můžeme vyhlásit výsledky těch nejrychlejších. Kromě reklamy svého byznysu si s námi pořádně zajezdíte. A to stojí za to, hmm?!

Mimochodem, v záloze máme ještě další díl. S crypto expertem Martinem Kuchařem a jeho novou i30 N Performance od Hyundai!

Citíte se být osobností se zajímavým autem? Ozvěte se! Něco spolu vymysíme.

P.S.

Míšou nejsme žádní profíci v mluvě na kameru. S volantem to ale umíme. Učit se být dobrými speakery budeme za pochodu. O to více autentické a přirozené to ale může být. Jsme lidé jako vy.

Podpořit nás můžete také na Patreonu.

Děkujeme.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram