11. ledna 2021

Vítej v Daddy's Garage!

Ahoj, vítám tě u nás. Vítám tě v "Taťkově Garáži."

Jsi tady a zrovna čteš tento článek? Super! Vypadá to, že patříš do stejné komunity jako my. No a kdo jsme? Prostě blázni! Do všeho, co má dvě nebo čtyři kola, je to špinavé od oleje, voní to benzínem a dělá to kravál. Čím větší, tím lepší. Úplně to taky slyšíš, hmm?

A teď trochu konkrétněji ...

Co je Daddy’s Garage? Je to místo, které spojuje 3 hlavní věci:

  • Lásku k automobilismu
  • Touhu žít život na plný plyn
  • Touhu zanechat za sebou stopu

Fajn, co teda reálně děláme ...

Daddy's Garage jsme vytvořili z vášně. Je to svět, ve kterém se můžeme realizovat. Spojuje naše sny, touhy a talenty. A abychom ti ukázali jak nás to baví, vytvořili jsme DG Show. Ultimátní pořad s unikátním obsahem.

Rádi se za volantem bavíme. Řízení ale není jen sranda. Je to umění a především zodpovědnost. I proto spouštíme podprojekt Čistá Stopa. Naším posláním je z řidičů udělat ještě lepší řidiče. A z těch, kteří by se chtěli naučit něco víc, třeba i budoucí závodníky.

No a proto, že se rádi bavíme a žijeme život na plný plyn, nesmí v našem projektu chybět DG Events. Naše akce jsou jako stvořené pro všechny srdcaře, kteří se rádi kochají pohledem na krásné stroje a připijou si pohárem dobrého pivka se stejně zapálenou partou lidí.

Tak tohle jsme my. Dáváme do toho srdce a chceme aspoň kousíček přenést na tebe.

Lidé. Auta. Příběhy. Emoce. To je Daddy’s Garage.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram