CZ
 | 
SK
11. ledna 2021

Vítej v Daddy's Garage!

Ahoj, vítám tě u nás. Vítám tě v "Taťkově Garáži."

Jsi tady a zrovna čteš tento článek? Super! Vypadá to, že patříš do stejné komunity jako my. No a kdo jsme? Prostě blázni! Do všeho, co má dvě nebo čtyři kola, je to špinavé od oleje, voní to benzínem a dělá to kravál. Čím větší, tím lepší. Úplně to taky slyšíš, hmm?

A teď trochu konkrétněji ...

Co je Daddy’s Garage? Je to místo, které spojuje 3 hlavní věci:

  • Lásku k automobilismu
  • Touhu žít život na plný plyn
  • Touhu zanechat za sebou stopu

Fajn, co teda reálně děláme ...

Daddy's Garage jsme vytvořili z vášně. Je to svět, ve kterém se můžeme realizovat. Spojuje naše sny, touhy a talenty. A abychom ti ukázali jak nás to baví, vytvořili jsme DG Show. Ultimátní pořad s unikátním obsahem, který jinde nenajdeš. Každý měsíc tě budeme zásobovat novou epizodou, ve které uvidíš parádní stroje a o zábavu se postarají naši skvělí moderátoři LeRa s Vaškem.

Hrozně rádi se za volantem bavíme. Řízení ale není jen sranda. Je to umění a především zodpovědnost. I proto spouštíme DG Academy. Naším posláním je z řidičů udělat ještě lepší řidiče. A z těch, kteří by se chtěli naučit něco víc, třeba i budoucí závodníky.

No a proto, že se rádi bavíme a žijeme život na plný plyn, nesmí v našem projektu chybět DG Events a DG Travel. Naše akce jsou jako stvořené pro všechny srdcaře, kteří se rádi kochají pohledem na krásné stroje a připijou si pohárem dobrého pivka se stejně zapálenou partou lidí. A jestli rád cestuješ, bude tě určitě bavit naše (tak trochu jiná) cestovka. Vydáme se spolu na zajímavá místa, kde prožijeme suprovní motoristické chvíle.

To nejlepší nakonec je DG Racing. Mé srdce poskočí vždy, když na to pomyslím! Že se ráno probudím na závodním okruhu. Nasaju tu vůni. Atmosféru, kterou vytvoří první burácející motor. Posadím se za volant a vyjedu na závodní dráhu ... Ach, jsem se tu trochu zasnila.

A jak do toho všeho zapadá touha zanechat stopu? Bylo by od nás sobecké dívat se jen na sebe, bavit se a přehlížet co se kolem děje. Proto chceme i pomáhat. Těm, co to opravdu potřebují. Ať už je to jednotlivec, spolek na ochranu zvířat nebo jiné organizace. Věříme, že každou radost je potřeba sdílet s ostatními.

Tak tohle jsme my. To jsou naše touhy, naše sny, naše cíle. Dáváme do toho srdce a chceme aspoň kousíček přenést na tebe.

Lidé. Auta. Příběhy. Emoce. To je Daddy’s Garage.

© 2021 Daddy's Garage | Automotive - Motorsport - Videoprodukce - Marketing

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram