Pomáháme

Proč a Jak?

Jsme milovníci rychlých kol a nekonvenčního životního stylu. Ale i zvířat a přírody. Nejsme žádní eko aktivisté. Uvědomujeme si však svou zodpovědnost.

I proto bude každý díl DG Show pomáhat potřebným. Budeme dárci dobročinných spolků i útulků pro zvířata. Pomůžeme konkrétním lidem řešit jejich problémy.

Pomáhat s námi můžeš i jako jednotlivec. Staň se členem DG komunity a podporuj naši tvorbu na patreon.com/daddysgarage. Spácháš tak i dobrý skutek. Protože z každého tvého příspěvku darujeme 1 EURO těm, co to potřebují. Na oplátku od nás dostaneš jedinečný obsah a exkluzivní výhody.

Pomáhejme (si) společně ...

Jako obchodní partner se můžeš připojit a přispět tak na dobrou věc. Na oplátku budeš součástí našich videí.

Budeme k divákovi DG Show vždy 100% upřímní. I skrze naše moderátorské duo chceme vždy působit autenticky a srozumitelně. Nikdy si nebudeme na nic hrát, ani se nebudeme schovávat za “zelený” marketing. Jsme automobilový pořad. Podporu potřebujeme, abychom mohli dále růst, rozvíjet obsah Daddy’s Garage vize a více pomáhat.

"Každý můžeme přispět na dobrou věc, byť jen zhlédnutím / sdílením videa."

 

 

NOVINKYX 
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram